PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661758}

Uwiedź i porzuć

Seduced and Abandoned
6,6 389
ocen
6,6 10 1 389
7,0 5
ocen krytyków
Uwiedź i porzuć
powrót do forum filmu Uwiedź i porzuć

Tytuł ten znalazłem przeglądając rotten tomatoes, gdzie na tę chwilę ma maksymalną notę.
Sam tytuł może naprowadzać już widza na temat filmu, ale zobaczymy czy tak będzie. Czekam
niecierpliwie, bo wystąpi w nim dwójka z moich ulubionych reżyserów.

przemyslav07

Podobno rozmowy z osobistościami właśnie o świecie kina. Oprócz wymienionych mają być też wypowiedzi Diane Kruger, Ryana Goslinga i Bernardo Bertolucciego między innymi!

czumczum

O to ciekawe. Bertolucciego też miło będzie posłuchać. Bez dwóch powyższych osób bym przeżył, ale kolejnym nazwiskiem występującym w filmie jest:
Francis Ford Coppola (!)
oraz aktor
James Caan.

przemyslav07

Już się nie mogę doczekać. W Newsweeku z zeszłego tygodnia jest przytoczony krótki fragment wypowiedzi Polańskiego właśnie z tego filmu.

przemyslav07

Właśnie widziałam. Całkiem fajny i z humorem. Takie autoironiczne spojrzenie na to jak zmienił się przemysł filmowy. Trochę o frustracjach twórców i o zbieraniu pieniędzy na film. Ogólnie branża od kuchni i sporo naprawdę ciekawych wypowiedzi świetnych i cenionych ludzi.

ocenił(a) film na 7
PhoebJC

też widziałam... fajny , ogólnie daję 7. tylko czemu nie można jeszcze oceniać ?

dorota_edyta_brzozowska

Jeżeli nie została wprowadzona data premiery albo chcesz ocenić film przed premierą to nie możesz. Filmweb poszedł po rozum do głowy i zablokował ocenianie filmów "na zaś", czyli filmu jeszcze nie ma, a ty już możesz go ocenić.

Film rewelacyjny. Nigdy nie spodziewałabym się, że Baldwin może wziąć udział w takim dokumencie. Brawa dla Baldwina i Tobacka.
Znajdują się w filmie wywiady ze znanymi weteranami kina jak również młodym pokoleniem; producentami, aktorami, reżyserami.
Po tym filmie wiadomo już dlaczego Hollywood wypuszcza to, co wypuszcza.

ocenił(a) film na 7
phenny

jak to filmu jeszcze nie ma ? no dobrze, może w kinach nie ma, ale na festiwalach filmowych film się szlaja już od ponad pół roku ;) tak samo kiedyś nie mogłam ocenić filmu który widziałam na festiwalu w Austrii, ponieważ ( jak to zwykle w Polsce) nasza premiera była aż o pół roku spóźniona do premiery światowej ;/

dorota_edyta_brzozowska

"Jeżeli nie została wprowadzona data premiery albo chcesz ocenić film przed premierą to nie możesz." - na filmwebie moderator strony musi wstawić datę premiery ( to coś pod tytułem filmu) - światowej bądź polskiej. Jeżeli owej daty nie ma to nie ocenisz filmu. Sprawdź filmy zapowiadane np. na 2014 rok, głupi przykład Robocop.

phenny

Zapomniałam dodać. Nie wszystkie festiwale są brane pod uwagę w przypadku premier. Np. Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym nie jest, a Nowe Horyzonty w Gdyni są. Wiele czynników na to wpływa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones